ВАТ "ЗМIНА" ВАТ "ЗМIНА"
Українською По-русски In English
Загальна інформація
Головна > Про компанію > Загальна інформація

Загальна інформація

Червоноградське ВАТ «Зміна» на існуючих площах створене у 1983 році.

ВАТ «Зміна» спроектоване виключно як підприємство військово-промислового комплексу.

Одночасно з виготовленням спецтехніки на підприємстві освоєно виробництво радіочастотних з'єднувачів типу СР-50, РПН-23, установок для виготовлення макаронних виробів, кліпсаторів ковбасних виробів, засобів малої механізації для фермерських господарств та таке інше.

Враховуючи те, що підприємство розташоване у вуглевидобувному регіоні, організовано ремонт гірничошахтного обладнання.

Підприємство оснащене потужним парком верстатів для механічної обробки металів, який розміщений у двох корпусах з виробничою площею 10 тис. кв. м та 16 тис. кв. м.

Наявність різнопрофільного обладнання дозволяє проводити токарні, фрезерні, зварювальні, шліфувальні, штампувальні операції з деталями розмірами до (Ø 350х1400) мм і (700х400) мм. Точність обробки до 0,005 мм.

Широко застосовується технологія виготовлення зубчастих передач з модулями не вище 8.

На підприємстві працюють 76 одиниць верстатів з числовим програмним управлінням, що дає змогу виготовляти деталі будь-якої конфігурації.

Штампувальне господарство забезпечує виготовлення деталей з листового матеріалу товщиною до 6 мм. Потужне інструментальне господарство, яке розміщене на площі в 3,6 тис. кв. м повністю забезпечує виробництво необхідною оснасткою.

Наявність гальванічного та лакофарбового виробництва загальною площею 12,5 тис. кв. м дозволяє проводити нанесення металічного покриття (нікель, цинк, хром, кадмій, срібло тощо) та фарбування методом повітряного розпилення з подальшим гарячим сушінням деталей максимальними розмірами (2000х1000) мм.

Підприємство оснащене термопластавтоматами та гідравлічними пресами, які дають можливість проводити виготовлення деталей з пластмас вагою до 2,5 кг та з гуми вагою до 0,5 кг. В даний час виготовляється широка номенклатура тарних ящиків об’ємом від 15 до 40 літрів.

Складально-монтажне виробництво загальною площею 8 тис. кв. м завдяки своїй оснащеності та кваліфікованому персоналу має можливість для виготовлення радіоелектронної апаратури будь-якої складності (в т.ч. пристроїв НВЧ в діапазоні від 0,6 до 39 ГГц).
Головна сторінкаКарта сайту Зворотній зв'язок